Ostu- ja müügitingimused

/
Ostutingimused

Üldine

Veebipoe www.adattack.ee (edaspidi Veebipood) omanik on ADATTACK OÜ (registrikood 14701284 ), asukohaga Allika tee 12, Peetri 75312.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave müüdava kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud toode/tooted ostukorvi.

Ostukorvi saate näha, kui vajutate kodulehe päises olevale „Ostukorvi“ nupule ning seejärel liigute edasi ostukorvi lehele.

Ostukorvis on nähtavad kõik sinna lisatud tooted nimekirjana ning iga toote kohta on kuvatud soovitud hulk (tk) ja hind. Samuti kogu ostukorvi maksumus.

Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „maksma“, mis viib teid edasi kassa lehele.
Tellimuse vormistamiseks palume täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Kui paki saaja erineb tellijast, siis märkige linnuke “Saada teisele aadressile?” kasti sisse ning sisestage paki vastuvõtja andmed.

 

Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile tellimusleht, mis edastatakse tellimusel märgitud e-posti aadressile ning mille alusel on võimalik tasuda pangaülekandega. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud, kui transpordi eest on eraldi tasutud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Soovime teile meeldivaid ostukogemusi meie veebipoes!

Teie AdAttack

Makseviisid

Veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:

Pangaülekanne
Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusleht. Koopia tellimusest saabub koheselt ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida ning tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusel olev tellimisnumber ja saatke maksekorraldus e-posti aadressile info@adattack.ee.

Toote hind

Kõik hinnad Veebipoes sisaldavad käibemaksu 20%. Hinnad on kuvatud eurodes (EUR, €).

Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 tööpäeva möödudes alates tellimuse vormistamisest).

Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja Veebipoe vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Transport

Kaupu saadetakse ülemaailmselt.

Eesti piires transport tasuta. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti kuni 14 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine vastavalt asukoha riigile. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviiside juures.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Kliendil on võimalik kaubale järgi tulla ka meie esindusse (Allika tee 12, Peetri, Rae vald 75312)

Kauba üleandmise ja saatmise kord

Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset tellimuse tasumist) komplekteerib Veebipood tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.

Juhul kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib Veebipoe klienditugi Kliendiga kokku sobiva tarneaja.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.

Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele, kus tooted (kuid mitte tootepakendid) on saanud kahjustusi, saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.

Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida Veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

Privaatsustingimused

Kõiki Veebipoe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid)  käsitletakse kui konfidentsiaalset infot st Veebipood kasutab neid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.  Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Veebipood rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Tagastamisõigus ja garantii

Veebipoest ostetud kaubale (välja arvatud graafika) kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastamisõigus. Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule.

  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile avaldus e-posti aadressil info@adattack.ee hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
  • Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata (välja arvatud juhul kui tagastatud kaup ei vasta tellitule, näiteks vale või defektiga asi).
  • Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.
  • Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse teile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega.

Veebipoes müüdavate toodete suhtes kehtib nende tootja poolt antud müügigarantii. Müügigarantii olemasolu korral on e-poes avaldatud tooteinfo juures selle kohta vastav märge koos müügigarantii tähtajaga.

Kuivõrd müüja ei ole müügigarantii andjaks, siis kehtivad toodete müügigarantii suhtes ennekõike tootja poolt kehtestatud müügigarantii tingimused. Tootja poolt kehtestatud müügigarantii tingimused on ülimuslikud käesolevas teabelehes sätestatud tingimuste suhtes.

Sõltumata sellest, et müügigarantii suhtes kehtivad ennekõike tootja poolt kehtestatud müügigarantii tingimused peab ostja eeldama, et:

  • müügigarantii tähtaeg algab toote faktilisest üleandmisest ostjale;
  • müügigarantii annab ostjale õiguse müügigarantii tähtaja jooksul nõuda esmalt toote parandamist;
  • müügigarantii raames parandatud või asendatud toote suhtes kehtib varasemalt antud müügigarantii kuni selle tähtaja lõppemiseni;
  • toote parandamise puhul ei peatu toote müügigarantii tähtaeg toote parandamise aja kestuse võrra.

Müügigarantii ei välista ega piira ostja õigust kasutada muid seadusest või müüja poolt kehtestatud ostutingimustest tulenevaid õiguskaitsevahendeid.

Müüja ei anna e-poes müüdavatele toodetele omapoolset müügigarantiid.

Küsimuste tekkimisel kirjutage meile palun e-posti teel info@adattack.ee

Kirjuta ja vajuta enter

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.